KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948004
nr 1294 8004
Robert van Bolderick
(f. 1968), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 95, mixed media, 30x20 cm
Robert van Bolderick, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:15:03
1/12 13:08:20
Robert van Bolderick
Läs mer om Robert van Bolderick